Ptáte se, jak je to možné? Mnoho lidí si myslí, že je to téměř nemožné, protože přeci nebankovní společnost není banka a proto by se mělo jednat o soukromou společnost, tudíž v ní logicky mají být horší podmínky. Jenomže tomu tak není a naše logika se ubírá úplně opačným směrem. Moc dobře víme, že v bankách každý nemůže získat úvěr, a proto se zaměřujeme například i na klienty, kteří již mají záznam v registru, kvůli kterému by v žádné bance peníze nezískali. Zaměřujeme se také na klienty, kteří mají exekuce nebo další finanční problémy, protože i tito lidé mohou splácet a pokud jim půjčíte, dostanou se ze svých nesnází.
 tým skupina

Dva základní typy úvěrů

Samozřejmě se v prvé řadě jedná o ten spotřebitelský čili pro všechny občany. Dále je to podnikatelský, který se poskytuje pouze podnikatelům, OSVČ a firmám.

Ø  Spotřebitelský úvěr – se záznamem nebo bez, půjčíme v jakémkoliv případě. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí. Splácí se většinou od jednoho roku až po 30 let. Doba splácení se samozřejmě dá nastavit podle vašich potřeb. Úroková sazba začíná již na 4% p.a. pro klienty, kteří nemají žádný záznam. Pokud záznam máte, i přesto můžete získat úvěr a to od 7% p.a.

Ø  Podnikatelský úvěr – jedná se o úvěr pro podnikatele, firmy a OSVČ. Není problém ani sjednat hypotéku bez doložení příjmu. Ta se vyskytuje i ve formě bez registru. Tyto finanční produkty si mohou sjednat podnikatelé, kteří potřebují investovat další finance do svého podnikání. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí a splácet můžete libovolnou dobu od 1 roku až po 30 let.
mince a bankovky

To vše bez složitého papírování

Nejhorší na úvěrech je, že si je lidé ani nechtějí sjednávat. Vidí v tom všechny ty problémy, starosti a ztrátu času. To je pravda, ale v našem případě budete jistě velice mile překvapení. Při expresním jednání můžete mít peníze ještě týž den od podepsání smlouvy. Jinak je máte na účtu do 24 hodin. Ani vyřizování není složité. Vše můžete posílat přes internet stejně tak jako základní vyplněnou žádost. Zašlete e-mailem pár fotografií vaší nemovitosti, kterou chcete ručit a my se vašim případem začneme okamžitě zabývat. U nás nečekáte, až přijdete na řadu, jste pro nás prvořadí okamžitě.